Nevzdali jsme se a změnili jsme místo konání festivalu.

Přesunuli jsme se ze slovanského “parku přátelství” /Chvojkovy Lomy do centra do Mlýnské strouhy a to se ukázalo jako skvělá volba. Love festival 2018 byl krásný nejen proto, že jsme organizovali s miminky v ruce. Bylo nádherně, program byl velmi pestrý a užili si děti i dospělí. Poprvé jsme také udělali festival dvoudenní. Pátek více pro děti a sobota pro dospělé. Přednášky Daniely doplnily workshopy Kláry Doležalové, Marie Bradové, hry pro děti s Žonglér o.s., divadlo BOS Břežany a jejich Sluha dvou pánů, hudba dětí ze ZUŠ, tančírna, sbor KonTAKTovka, kapela NINE CLOUD, věci s láskou dělané a opět výborné drinky a pivní speciály. Bar nestíhal, lidé se smáli ...Smáli se, milovali se. Mise festivalu byla dle nás naplněna.

Fotogalerie z ročníku 2018 je zde.

 

Tento rok byl naplánován velkolepě. Přes den bloky přednášek proložené kulturou, večerní zakončení s Mr. Cocomanem.

Přijeli nám 3 restaurace - Food of love, Dej si burger a La spezia, které doplnilo Coffe with love, Simply bar a náš limonádový bar. Bylo opět nádherně, všichni se bavili, poslouchali, tančili. Doprovodné lekce cvičení a tance, henna, přednášky, hudba - vše krásně zapadlo do tohoto odpoledne.
Organizačně jsme ovšem podcenili termín, který se nám potkal s plzeňským Historickým víkendem a tak do parku přátelství přišli naši skalní. A tak po koncertě cocomana téměř před prázdným hledištěm jsme stáli na hraně rozhodování, zda budeme v našem konání pokračovat. Ovšem říká se: “Co tě nezabije, to tě posílí.” a tak vybaveni zkušenostmi a zoceleni neúspěchem jsme se pustili do plánování 3.ročníku.

Podívejte se na víc fotek z roku 2017

První Love festival, první zkušenosti a první reakce návštěvníků.

Témata, která jsme poprvé otevřeli takto veřejně, venku a pro všechny.vás zaujaly. A i když jsme neměli “narváno”, bylo nám ve chvojkových lomech dobře.
Programem nás provedla Daniela Lukešová, poslechli jsme si skupinu The April a Filipa Korytu, dnes už legendu a mistra ČR ve slam poetry. Tancovali jsme s taneční školou Danceflow a jedli a pili. Bylo hezky, bylo dobře.

Fotogalerie z prvního ročníku je zde

Kontaktujte nás

Máte-li něco na srdci, napište nám. Použijte prosím tento kontaktní formulář

Sociální sítě

Jsme na sociálních sítích, takže sledujte sdílejte, lajkujte