Love festival se nám zrodil v hlavě už v roce 2015, kdy jsme si my z plzeňského Tantra centra řekli, že naučíme lidi lásce, milovat nejen partnera, ale sebe a všechny a všechno ostatní. Hlavně svůj život, že se pokusíme lidem sdělit, jak být šťastný. proto jsme vytvořili odpoledne plné informací, ale i praktických workshopů, úkolů, soutěží,hudby a zábavy. Ročník první nás nadchl a tak jsme se vydali vstříct dobrodružství s Love festivalem II. Dalo by se říct, že tento byl zlomový, ne vše se povedlo podle představ a stáli jsme nad otázkou, zda pokračovat, či ne.

Nevzdali jsme se a vyzkoušeli jsme změnit místo festivalu. Přesunuli jsme se ze slovanského “parku přátelství” /Chvojkovy Lomy do centra do Mlýnské strouhy a to se ukázalo jako skvělá volba. Love festival 2018 byl krásný nejen proto, že jsme organizovali s miminky v ruce. Bylo nádherně, program byl velmi pestrý a užili si děti i dospělí. Bar nestíhal, lidé se smáli u divadla, poslouchali přednášky, cvičili, tančili, meditovali...Smáli se, milovali se. Mise festivalu byla dle nás naplněna.

A těšíme se moc na Love festival 2019. Co nám přinese nového?

Výborné jídlo, více akce pro děti, více prostoru pro naslouchání, více prostoru pro realizaci každého z nás. Opět nebudou chybět hudební vystoupení, divadlo, přednášky, workshopy a pohyb . Děláme LOVE FESTIVAL úplně pro všechny!!!!

A co je nejlepší? Vstupné je Free.

Kontaktujte nás

Máte-li něco na srdci, napište nám. Použijte prosím tento kontaktní formulář

Sociální sítě

Jsme na sociálních sítích, takže sledujte sdílejte, lajkujte